ISIC

ISIC

Program ISIC www.isic.cz

Společnost GTS ALIVE, s.r.o., je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (IYTC) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou republiku na základě pověření World Youth and Student Educational and Travel Confederation.

Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením karet ISIC a největší nabídkou studentských výhod ve 127 zemích ISIC Association.

Cílem je nabídnout držitelům karet širokou škálu výhod v oblasti kultury, zábavy, sportu, cestování a jiných služeb a stát se partnerem při výchově mladé generace. Neustále se snažíme o zapojení karty ISIC do běžného života každého českého studenta. Chceme, aby karta ISIC byla jeho součástí, jeho pomocníkem při sportování, zábavě, nákupech, cestování... Zkrátka, aby pro něj karta ISIC, kterou si pořídil (nebo pořídí) byla maximálně užitečná a přínosná. Všechny výhody a slevy, které karty přinášejí, se snažíme přizpůsobovat potřebám těch, pro které jsou určeny, proto neustále pracujeme na rozšiřování a zkvalitňování sítě poskytovatelů slev

Aktuální, platná pravidla programu ISIC jsou zveřejněna zde: www.isic.cz

Kde a jak kartu získat?

Pokud máte o kartu zájem, kontaktujte nás.

Kde lze kartu uplatnit?