Každý Čech vlastní v průměru 3 slevové karty, mnohdy ale využívá pouze zlomek výhod, které nabízejí. Vlastníte pro Vás ty nejvýhodnější? Také přehlédnete samolepky slevových programů na vstupech do obchodů a restaurací? Stává se Vám, že na slevovou kartu v prodejně či restauraci prostě zapomenete a slevu tak nezískáte?

Existuje několik slevových programů, které sdružují skupiny nabízejících a poptávajících ve větším měřítku (Sphere card, ISIC, Citi, Bene+, ČS – PARTNER, karty jednotlivých nákupních center, atd.) Pro držitele karet to většinou znamená instalovat samostanou aplikaci pro každou kartu s přehledem zapojených obchodníků, nebo před nákupem vyhledat obchodníky, kteří v daném městě moji kartu akceptují.

Přehledné menu

Bonus Alert myslí za Vás

A pokud máte takových karet více? Bonus Alert na Vaše karty v peněžence „myslí“ za Vás. V případě, že se přiblížíte k obchodníkovi, který Vám poskytuje slevy, Bonus Alert Vás na to upozorní.

Vše funguje s ohledem na Vaše preference:

  • Vlastnictví konkrétních karet
  • Obory Vašeho zájmu
  • Místa Vašeho výskytu
  • Preference značky atd.
Oblíbené obchody

Kamenné obchody

Soustřeďujeme se nyní na provozovny umístěné v obchodních centrech. Do budoucna bude aplikace Bonus Alert rozšířena na kamenné provozovny v celé ČR a na Slovensku.